Sveže
Koledar
  • Mambo Kings
  • Pustna sobota z Rok'n'Bandom
  • Valentinov koncert
  • Stand up komik leta-finale
  • Mambo Kings
  • Mambo Kings
  • Prljavo kazalište
  • Dado Polumenta
  • Pustna sobota z Rok'n'Bandom
  • Super Highschool Party!
  • Mambo Kings
  • Božični DeeJay Time
  • JAŠAR AHMEDOVSKI & RADE LACKOVIĆ
  • Nedeljko Bajić Baja
  • Super highschool party & koncert Elitni odredi
  • Radio zmaj praznuje
  • Super highschool party
  • DP1 moško in žensko FINALE
play

Format turnirja

Kvalifikacije

6 iger (prvi in ponovni nastopi).

40 igralcev se kvalificira v nadaljevanje tekmovanja:
A: 6 igralcev iz posebne razvrstitve v terminih 1-6 od torka do četrtka,
B: 30 igralcev iz skupne razvrstitve vseh odigranih terminov.
C: 4 najboljši igralci iz desperada

Igralci se uvrstijo v nadaljevanje tekmovanja po kriteriju razvrstitve B – A – C.
Če je igralec kvalificiran v kategorijah B – A, se uvrsti v nadaljevanje tekmovanje naslednji igralec iz razvrstitve A.

Igralci iz razvrstitve A (6), iz razvrstive C (4) in igralci razvrščeni na pozicije 21-30 iz razvrstitve A (10) se uvrstijo v Final step 1.
Igralci razvrščeni na mestih 11-20 v razvrstivi A (10) se uvrstijo v Final Step 2.
Igralci razvrščeni na mestih 1-10 v razvrstivi A (10) se uvrstijo v Final Step 3.

Final step 1
20 igralcev odigra 4 igre, rezultat iz kvalifikacij se ne prenaša.
Igralci razvrščeni na mesta 1-10 se uvrstijo v Final Step 2.
Igralci razvrščeni na mesta 11-20, imajo končne uvrstitve na mesta 31-40.

Final step 2
20 igralcev odigra 4 igre, rezultat se ne prenaša.
Igralci razvrščeni na mesta 1-10 se uvrstijo v Final Step 3.
Igralci razvrščeni na mesta 11-20 imajo končno uvrstitev na mesta 21-30.

Final step 3
20 igralcev odigra 4 igre, rezultat se ne prenaša.
Igralci razvrščeni na mesta 1-10 se uvrstijo v Final Step 4.
Igralci razvrščeni na mesta 11-20 imajo končno uvrstitev na mesta 11-20.

Final step 4
10 igralcev odigra 4 igre, rezultat se prenaša iz Final step 3.
Igralci razvrščeni na mesta 1-4 se uvrstijo v Final Step 5.
Igralci razvrščeni na mesta 5-10 imajo končno uvrstitev na mesta 5-10.

Final step 5
Igrali se bodo 3 stepladder dvoboji.

Stepladder dvoboj 1
Igralec uvrščen na mesto 4 in igralec uvrščen na mesto 3 odigrata 1 igro.
Poraženec bo uvrščen na 4. mesto.

Stepladder dvoboj 2
Zmagovalec prejšnega dvoboja in igralec uvrščen na mesto 2 odigrata 1 igro.
Poraženec bo uvrščen na 3. mesto.

Stepladder dvoboj 3
Zmagovalec prejšnega dvoboja in igralec uvrščen na mesto 1 odigrata 1 igro.
Poraženec bo uvrščen na 2. mesto.

Zmagovalec bo osvojil 6th QubicaAMF Open 2012!

Pravila pri neodločenem rezultatu

Kvalifikacije Final Step 1-4
V primeru neodločenega rezultata, se v nadaljevanje uvrsti igralec z višjo zadnjo igro, če je še vedno neodločeno z višjo predzadnjo igro, itd.

Final step 5
V primeru neodločenega rezultata, igralca odigrata eno kroglo na polno postavitev, dokler ne dobimo boljšega igralca.

Steze in premikanje

Število igralcev na paru stez 4
Pogostost premikanja Po vsaki igri
Sistem premikanja Igralci na levi stezi v levo, na desni stezi v desno
Število stez pri premikanju 2 stezi v manjših skupinah in 4 steze v večjih skupinah

Prijave

Prijave pred tekmovanjem Največ trije nastopi so lahko rezervirani in plačani pred prvim nastopom.
Prijave med tekmovanjem Možne
Največje število prijav Neomejeno
Odpoved ponovne prijave Možne. Menjavanje prijavljenih in plačanih nastopov med igralci organizator ne bo upošteval.
Ponovne prijave Prednost imajo igralci na čakalni listi

Kvalifikacijske skupine in prijavnine v €

Skupina Dan Datum Čas # mest Prijavnina Ponovna prijavnina
Squad 01 Torek 17.04.2012 16.00 48 701 -
Squad 02 20.00 48 701 501
Squad 03 Sreda 18.04.2012 16.00 48 702 502
Squad 04 20.00 48 702 502
Squad 05 Četrtek 19.04.2012 14.00 48 90 60
Squad 06 18.00 48 120 80
Squad 07 Petek 20.04.2012 10.00 48 120 100
Squad 08 14.00 48 140 120
Squad 09 18.00 48 140 120
Squad 10 Sobota 21.04.2012 10.00 48 120 100
Squad 11 14.00 48 140 120
Squad 12 18.00 48 140 120
Desperado 21.00 - 50 -
opomba 1 Za skupno prijavo za Squad 1+2, če je narejena predno se prične Squad 1: 100€ za oba termina.
opomba 2 Za skupno prijavo za Squad 3+4, če je narejena predno se prične Squad 3: 100€ za oba termina.
opomba 1+2 Za termine s skupno prijavo (ali 1+2 ali 3+4) se ne vrača prijavnina, ko se prične Squad 1, oziroma Squad 3.

Urnik finalnih nastopov

Nedelja 22. april 2012

Mazanje stez
09.00: Final step1

Mazanje stez
11.00: Final step2

Mazanje stez
13.00: Final step3

Mazanje stez
15.00: Final step4
17.30: Final step5
19:00 Podelitev nagrad